Profil společnosti
Profil společnosti

Společnost zahájila svoji činnost v roce 1995 v pronajatých výrobních prostorách v Českém Dubu, které v průběhu let zmodernizovala a v roce 1998 tyto prostory odkoupila. V současné době plně postačují k zabezpečení servisní a opravárenské činnosti, nyní již většinou zaměřené na provádění servisních a opravárenských služeb pro vozidla Land Rover, Rover a UAZ. Na opravárenskou a servisní činnost převzala zkušenosti, dokumentaci a technologii od bývalého Automobilního opravářského závodu (později Vojenského opravárenského podniku 083, s.p.), který tuto činnost vykonával až do 90.let minulého století jako jediný v Československu a to zejména pro bývalou československou armádu. Tento podnik již pod novým jménem Auto Závod Český Dub, spol.s r.o. zahájil od r. 1991 úpravy vozidel UAZ i pro civilní sektor a byl vůbec prvním akreditovaným zástupcem výrobního závodu AO UAZ v bývalém Československu. Na český a slovenský trh uvedl jako první vozidla UAZ s dieselovými motory.


Společnost je od roku 1995 dodavatel terénních vozidel Land Rover a náhradních dílů k nim pro Armádu ČR.


Prodej automobilů byl zahájen v pronajatých prostorách na třídě 1.máje v Liberci. Vzhledem ke stoupajícímu zájmu o tato vozidla si společnost pronajala větší prodejní plochy na třídě Dr. M. Horákové a dne 1. 12. 1999 zahájila v těchto prostorách prodej. 


Servis a opravy vozidel Rover, Land Rover a UAZ zůstal soustředěn ve středisku Český Dub, včetně prodeje náhradních dílů k těmto vozidlům.


K zajištení vysoké jakosti našich služeb se vedení spolecnosti rozhodlov roce 2001 vybudovat systém řízení jakosti podle norem rady ČSN ISO 9000. V letech 2004, 2007 a 2009 podnik obhájil certifikát systému řízení jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001 na všechny druhy poskytovaných služeb. V roce 2006 získala společnost certifikát o shodě systému jakosti s požadavky ČOS 051626, což odpovídá normě NATO č. AQAP 2120, který v obhájila v roce 2009.


V současné době je činnost společnosti zaměřena především na:

-          prodej osobních a terénních vozidel Rover a Land Rover

-          servis a opravy vozidel Rover a Land Rover i jiných značek automobilů

-          servis, běžné a generální opravy vozidel UAZ všech modifikací 

-          navrhování a realizaci speciálních zakázek, především se zaměřením na vozidla Land   

       Rover a UAZ 

 -    zabezpečení provozu vozidel Land Rover a UAZ opravami a servisem u jednotek Armády

       ČR v zahraničí

-          dodávku materiálů a náhradních dílů na uvedené i jiné typy vozidel 

-          prodej, montáž a servis elektrických navijáků SUPERWINCH, WARN, Xwinch

-          prodej, montáž a servis nezávislých topení Eberspächer .

 

V roce 2008 se společnost sloučila se společností Auto Závod Český Dub, spol.s r.o. a sloučená společnost v roce 2009 změnila obchodní firmu na CDS holding s.r.o. V současné době je společnost rozdělena na dvě divize se samostatným výrobním programem.

 

Pokud máte jakýkoli dotaz, napište sem Produced by Odyseuss NET © CD Motor Český Dub 2007